مشتری گرامی:
 لطفاً جهت استعلام موجودی یا قیمت محصولات سایت، فقط از طریق صفحه محصول >>> دکمه (( استعلام موجودی و قیمت )) اقدام فرمایید. لذا خواهشمندیم در این خصوص تماس نگیرید.

تماس با میامی

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با میامی، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

 

دفتر مرکزی:

استان تهران – شهر تهران – میدان امام خمینی – خیابان ناصر خسرو – کوچه حاج نایب – پلاک ۹ – طبقه اول – واحد ۱۱۳

کد پستی : ۱۱۱۶۶۳۷۴۶۳

صندوق پستی به نام شرکت میامی : ۶۷۴-۱۱۱۵۵

تلفن تماس و فکس: ۳۳۹۴۱۸۳۲    –  ۲۲۶۵۴۵۱۳ – ۰۲۱

۰۹۱۰۸۹۵۳۰۲۷

ساعات کاری شنبه الی چهارشنبه ۰۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰
و پنجشنبه‌ها ۰۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰

 

رسیدگی به انتقادها و پیشنهادها، مشتری گرامی اگر انتقاد یا پیشنهادی به شرکت بازرگانی میامی دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر،
لطفا به آدرس info@atremiami.com ایمیل ارسال کنید.

لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس گرفته و از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش شرکت بازرگانی میامی جداً، خودداری کنید.

 

توجه داشته باشید که ۹۸۲۱۳۵۴۶+ و ۰۹۱۰۸۹۵۳۰۳۵ تنها شماره‌هایی است که بازرگانی میامی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان بازرگانی میامی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام بازرگانی میامی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@atremiami.com اطلاع دهید.
همچنین ۹۸۲۱۳۵۴۶+ و ۰۹۱۰۸۹۵۳۰۳۵، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه عطر میامی را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.