پنل بازاریابی شما

به بخش کسب درآمد از بازرگانی میامی خوش آمدید!

عضویت شما را به سیستم بازاریابی بازرگانی میامی تبریک عرض میکنیم! در صورت تمایل، ما را به دوستان خود معرفی کنید. تا شما >>> ۲۰ درصد از مبلغ خرید >>> دوستان‌تان  >>> را از ما دریافت کنید!

اگر پکیج ویژه میامی، را توسط لینک بازاریابی خود از طریق سایت یا شبکه‌های اجتماعی به یکی از دوستانتان معرفی کنید  {۶.۰۰۰.۰۰۰ ریال درآمد خواهید داشت}. {فقط با یک مشتری}!

۱- چطور می‌توانم از درآمد کسب شده استفاده کنم؟

درآمد کسب شده به کیف پول شما در پنل کاربریتان واریز می شود. و می توانید هر زمانی خواستید با استفاده از اعتبار کیف پول خود از سایت خرید کنید و یا درخواست واریز به حساب بانکی خود را برای ما ارسال نمایید.

۲- آیا من باید محصولات شما را به مشتری بفروشم؟

خیر. شما تنها با ارسال( اشتراک گذاری ) لینک بازاریابی خود، کاربر را به سمت سایت هدایت می‌کنید. فرآیند کلی مشاوره، فروش، ارسال و تحویل محصول خریداری شده توسط ما انجام خواهد شد.

۳- شما چگونه متوجه می‌شويد که خریدار  X از سمت من آمده؟

به راحتی! شما یک لینک جهت معرفی یا بازاریابی دارید اگر خریدار توسط لینک ارسالی شما وارد سایت شود و خرید را انجام دهد پورسانت خریدهای کاربر به نام شما ثبت و به حساب شما واریز خواهد شد.

۴- چطور مشتری را به مستقیما به صفحه محصول هدایت کنم؟

فرض کنیم قصد دارید محصولی را به دوست یا مشتری خود معرفی کنید. کافیست آدرس {url} / لینک صفحه محصولات را کپی کرده و به اشتراک بگذارید.

۵- از چه طریقی می‌توانم محصولات را بازاریابی کنم؟

از هر طریقی که فکرش را بکنید! قرار دادن لینک روی استوری‌های اینستاگرام، ارسال لینک برای دوستان خود در واتس‌آپ یا تلگرام، قرار دادن بنر‌های تبلیغاتی روی سایت خود یا معرفی محصولات در سایت‌تان و …

درواقع لازمه کسب درآمد از میامی این است که { فقط لینک محصولات را به اشتراک بگذارید }.


به همین سادگی!

میتونی از همین لحظه شروع کنی به پول درآوردن